لوازم التحریریها، کتابفروشیها و مهدهای کودک و پیش دبستانی لطفا جهت مشاوره و خرید کتابهای کودک در تعداد بالا با تخفیف مناسب با شماره زیر تماس حاصل فرمائید

09358115907

کتاب مردی به نام اوه اثر فردریک بکمن

مردی به نام اوه پر فروش ترین کتاب سال سوئد

کتاب مردی به نام اوه (A Man Called Ove) درباره مردی است که پس از از دست دادن تنها عشق زندگی اش، همسرش، روزهای سختی را می گذراند. او تندخو و کم تحمل است. تغییر کردن برایش سخت است و از همه این ها مهم تر او یاد نگرفته است بدون همسرش چگونه زندگی کند. اوه هرروز صبح کارهاي روتين زندگي اش را با نظمي خاص انجام مي دهد و زماني که کوچکترين تغييري در زندگي اش پيش مي آيد يا همسايه جديدي به محله او اضافه مي شود اوه به شدت از کوره در مي رود.مردی به نام اوه

فردریک بکمن نویسنده سوئدی در قالب طنزی گیرا این داستان را بیان می کند. طنز و روایت این کتاب به گونه ای است که نه تنها خواننده خسته نمی شود بلکه با تمایل بیشتری داستان را دنبال می کند. بکمن در این رمان تراژیک-کمیک احساس هایی مثل عشق و نفرت را به زیبایی به تصویر می کشد و انسان و جامعه مدرن را در لفاف طنزی شیرین و جذاب نقد می کند. داستان عشقي اوه و همسرش در اين کتاب توسط نويسنده به زيبايي و در قالب طنزي جذاب بيان شده است.

کتاب فوق از پرفروش ترین کتاب های آمازون در سال 2016 بوده و تاکنون به بیش از سی زبان دنیا ترجمه شده است و يکي از پرفروش ترين کتاب ها در جهان و در ايران بوده است.

 

مجله آلمانی اشپیگل درباره این کتاب این گونه نوشته است:

“کسی که از این رمان خوشش نیاید بهتر است هیچ کتابی نخواند.”

 

قسمتی از متن کتاب:

قرار نبود زندگی اش به اینجا برسد. ادم کار می‌کند ؛ پول خانه اش را می‌دهد ؛ مالیات پرداخت می‌کند ؛ کارهایش را خوب انجام می‌دهد و ازدواج می‌کند. مگر قرار نبود در خوشی و سختی کنار هم باشند تا روزی که مرگ جدایشان کند ؟ اوه به یاد می‌اورد که دقیقا همینطور بوده ولی هیچ وقت دلش نمیخواست زنش زودتر از خودش بمیرد. حتی روزی که خبر مرگش را دادند خیال می‌کرد خودش مرده است. مگر غیر از این بوده ؟

مشخصات کتاب مردی به نام اوه :

نام کتاب: مردی به نام اوه

نویسنده: فردریک بکمن

مترجم: فرناز تیمورازف

انتشارات: نشر نوین

تعداد صفحات: 372 صفحه

موضوع: رمان

اشتراک گذاری مطلب :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *