لوازم التحریریها، کتابفروشیها و مهدهای کودک و پیش دبستانی لطفا جهت مشاوره و خرید کتابهای کودک در تعداد بالا با تخفیف مناسب با شماره زیر تماس حاصل فرمائید

09358115907

کتاب قدرت ایمان عشق (زندگینامه محمد علی کلی)

کتاب قدرت، ایمان، عشق (زندگینامه محمد علی کلی)

مشخصات کتاب:

  • ناشر: نگاه امروز
  • مترجم: منوچهر بصیر
  • نوبت چاپ: اول 1379

این کتاب دارای 540 صفحه و 21 فصل می باشد. که توسط خود محمدعلی کلی همراه با ریچارد دورهام نگاشته شده است.

یکی از بهترین زمینه­ های کتاب، زندگینامه می­باشد. علی­ الخصوص که به قلم خود شخص به نگارش درآمده باشد. این قبیل کتابها حاوی پند و اندرزهای فراوانی برای خوانندگان میباشد.

خود بنده که معمولا عاشق کتابهای زندگینامه ­ای می­باشم از این کتاب نیز بسیار لذت بردم. و حتی 3 بار آنرا خواندم و قصد داشتم خلاصه کتاب را در یک وبلاگ قرار دهم که تنها 2 فصل آنرا موفق شدم در وبلاگ بگنجانم که به سالهای خیلی قبل برمیگردد.

آدرس وبلاگ : http://m-k1355.blogfa.com/

محمدعلی کلی یکی از اسطوره­ های بوکس و یکی از محبوب­ترین ورزشکاران قرن بیستم در این کتاب به زیبایی و سادگی زندگینامه خود را به نگارش درآورده است که از خواندن آن بسیار لذت خواهید برد. و درسهای بسیاری از زندگی پر فراز و نشیب این قهرمان بدست خواهید آورد.

در این کتاب در مورد زندگی زناشویی، قهرمانی المپیک، قهرمانی بوکس سنگین وزن جهان، ماجرای مسلمان شدن او، جنگ ویتنام، دادگاهی و ممنوع المسابقه شدن او، سه بار قهرمانی جهان، مبارزه با جو فریزر، مسابقه با سانی لیستون، مسابقه با جورج فورمن، مسابقه با کن نورتن و … خواهید خواند.

ماجرای مسلمان شدن او تقریبا با آنچه که ما از گذشتگان خود شنیده­ ایم خیلی اختلاف دارد.

مقدمه مترجم

کتاب قدرت ایمان عشق را که ترجمه آن پیش روی شماست، محمد علی کلی در سفرش به تهران به من هدیه داد و آنرا به عنوان یادگار امضا کرد. او می­گفت: رینگ بوکس، میدان مبارزۀ من برای آزادی تمام سیاهان و محرومان دنیاست.

انتخاب اسلام به عنوان دین و تنها تکیه­ گاه اعتقادی او و پیوستن به سازمان ملت اسلام و مبارزه علیه نژادپرستی و از همه آشکارتر مخالفت واضح و شدید او با جنگ ویتنام که او را تا محرومیت از بوکس حرفه ­ای و زندان و حبس هم کشاند، چهره ­ای جهانی از او پدید آورد.کلی تنها کسی بود که توانست سه بار به مقام قهرمانی مشت­زنی سنگین وزن حرفه­ ای جهان دست یابد.

آشنایی با زندگانی وی می­تواند سرمشق خوبی برای تمامی جوانان و ورزشکاران این دیار باشد تا همواره قدرت را در خدمت ایمان خویش بگیرند و به محرومان عشق بورزند.

این کتاب یک داستان تخیلی نیست

این کتاب بر اساس ماجراهای شگفت انگیز و خوابهای واقعی که برای افراد رخ داده به نگارش درآمده است. که قطعا از خواندن آن لذت خواهید برد.

اشتراک گذاری مطلب :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *