لوازم التحریریها، کتابفروشیها و مهدهای کودک و پیش دبستانی لطفا جهت مشاوره و خرید کتابهای کودک در تعداد بالا با تخفیف مناسب با شماره زیر تماس حاصل فرمائید

09358115907

کتاب اثر مرکب نوشته دان هاردی

یکی از بهترین آثار در زمینه موفقیت و رشد شخصی کتاب اثر مرکب نوشته دارن هاردی می باشد. این کتاب که دارای 247 صفحه می باشد در ایران ترجمه های بسیاری دارد. خیلی از انتشاراتیها با ترجمه های مختلف اقدام به چاپ این کتاب کرده اند. که برخی از ترجمه ها خوب و برخی زیاد مناسب نیست . بنده این کتاب را از انتشارات نسل نواندیش خریداری نمودم که توسط آقایان اکبر عباسی و شاهین بیات ترجمه شده اند. که از نظر ترجمه خوب و صفحات و جلد کتاب نیز مناسب میباشد.

دارن هاردی که در سن 18 سالگی دارای درآمد شش رقمی و در سن 24 سالگی یک میلیون دلار درآمد داشت و در سن 27 سالگی صاحب شرکتی به ارزش 50 میلیون دلار بود خود را شاگرد جیم ران و پدرش میداند که باعث موفقیت او شدند.

او در این کتاب به سادگی توضیح می دهد که چگونه برخی کارها و رفتارهای به ظاهر ساده و کوچک اثرات بزرگ و نتایج شگفت انگیزی به بار می آورند. که از آن با نام اثر مرکب یاد میکند.

اثر مرکب در واقع در بلند مدت اتفاق می افتد و یک رفتار مثبت یا منفی کوچک می تواند در آینده یک اثر مثبت یا منفی بزرگ بر جا گذارد. که در کتاب به روشنی با ذکر چندین مثال یادآور می شود.

رهنمودها و فرمولهایی که دارن هاردی در این کتاب ذکر میکند به سادگی قابل انجام بوده و می تواند شما را به موفقیت چشمگیری برساند. 

مشخصات کتاب اثر مرکب  :

نویسنده : دارن هاردی

انتشارات : نسل نواندیش

مترجمین : اکبر عباسی ، شاهین بیات

تعداد صفحات : 247 صفحه

ابعاد : رقعی

نوبت چاپ : 109 سال 1400

اگر شما نیز قصد دارید به موفقیت برسید و از نظر شخصیتی و ثروت خود را ارتقا دهید، حتما یک جلد از این کتاب را تهیه نموده و با تمرکز آنرا بخوانید.

اشتراک گذاری مطلب :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *