لوازم التحریریها، کتابفروشیها و مهدهای کودک و پیش دبستانی لطفا جهت مشاوره و خرید کتابهای کودک در تعداد بالا با تخفیف مناسب با شماره زیر تماس حاصل فرمائید

09358115907

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اثری تأمل برانگیز از ناپلئون هیل

اثری ارزشمند از ناپلئون هیل

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید؛ اثری تأمل برانگیز از ناپلئون هیل، نویسنده نام آشنا در زمینه موفقیت و توسعه فردی میباشد. در طول تاریخ و بررسی زندگی بزرگان و تاجران موفق می توان به این نتیجه رسید که ثروت های مادی و معنوی از ذهن سرچشمه می گیرد.در حقیقت ثروتمند شدن با ذهن ارتباطی بسیار صمیمی دارد. این کتاب ارزشمند رمز و رازهای بسیار ساده، اما سودمند را در اختیار مخاطبان و افراد قرار می دهد تا از این طریق به آنچه می خواهند دست یابند.

مضمون الهام بخش اصلی کتاب این نکته است که : کسی که عمیقاً در اندیشه خود تصور کند که به هدفش می رسد حتماً به آن دست خواهد یافت.

راهنمایی برای ثروتمند شدن

تا زمانیکه انسان از عمق وجودش برای رسیدن به هدف اشتیاق نداشته باشد به آن نمی رسد. ذهن جذاب و مثبت نگر میتواند از شکست ها و ناامیدی ها، پلی به سمت موفقیت بسازد. این کتاب ارزشمند، یک اثر بسیار جالب برای طی کردن پله‌های موفقیت و ثروت می باشد و در زمان خود جزء پر فروش ترین آثار بوده است.

در واقع ذهن مثل یک آب می ماند که اگر در جایی راکد باشد مرادبی بیش نیست و اگر جاری شود به دریا می رسد. این کتاب دقیقاً می خواهد به خواننده‌اش این پیام را برساند که با داشتن ذهن قوی و با اراده، هم‌نشینی با افراد موفق و مثبت نگر، بهره گیری از هوش و استعداد خدادادی می توان به ثروت رسید.

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید به لحاظ اقتصادی راه حل هایی را پیش پای افراد می‌گذارد که راهنماییهایی برای ثروتمند شدن است که کل مسیر و ناهمواری آنرا نشان می دهد.

کتابی سرشار از انرژی مثبت است که ثروت و راه رسیدن به آنرا به ما می آموزد. اگر گرایش ذهن اندیشه ما مثبت یا منفی باشد بازتاب آن به خود ما بر می گردد. راز ثروتمند شدن را می توان در یک جمله ی اثر بخش دانست و آن این است تلقین به خویش و اعتماد به اندیشه راهیست که حتی افرادی که تحصیلات بالایی ندارند را به سمت ثروت سوق می دهد. در پایان امیدوارم با مطالعه این کتاب به آن ثروت واقعی که مد نظرتان است برسید.

اشتراک گذاری مطلب :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *