لوازم التحریریها، کتابفروشیها و مهدهای کودک و پیش دبستانی لطفا جهت مشاوره و خرید کتابهای کودک در تعداد بالا با تخفیف مناسب با شماره زیر تماس حاصل فرمائید

09358115907

کتاب آیین دوست یابی اثر دیل کارنگی

معرفی کتاب

یکی دیگر از کتابهایی که برای رشد شخصی و موفقیت لازم است که بخوانید کتاب آیین دوست یابی میباشد. این کتاب برعکس آنچه که تصور می کنید تنها در مورد پیدا کردن دوست نمی باشد.

دیل کارنگی (Dale Carnegie) که در آن زمان روش برخورد با اشخاص در زمان درست و رفتار درست را یک نیاز مبرم می پنداشت اقدام به نگارش این کتاب نمود که اولین بار در سال 1937 در 5000 نسخه به چاپ رسید و برعکس تصورشان فروشی فوق العاده بدست آورد بطوریکه یک شبه نایاب شد.

این کتاب همواره یکی از پرفروشترین کتابها در سطح جهان بوده و به اکثر زبانهای زنده دنیا ترجمه گردیده است. این کتاب به ما یاد میدهد که چگونه با مردم تعامل داشته و روی آنها تاثیر بگذاریم.

کتابی که بنده در اختیار دارم را چون با کتاب آیین زندگی از همین نویسنده آشنایی داشتم از یک کتاب فروشی بصورت دست دوم و قیمت پایین خریداری کردم که ارزش آن بسیار زیاد است. که در آن زمان یعنی سال 1382 تنها 4 بار تجدید چاپ گردیده است.

مشخصات کتاب آیین دوست یابی :

نویسنده : دیل کارنگی

ترجمه : ریحانه جعفری – پروین قائمی

انتشارات : پیمان

عنوان اصلی کتاب : how to win friend and in fluence people

 

این کتاب نیز مانند دیگر کتابهای دیل کارنگی دارای ترجمه های زیادی در ایران می باشد . اما ترجمه خانمهای جعفری و قائمی بسیار عالی و قابل فهم میباشد. البته عکس کتابی که در اختیار دارم را نیافتم و ناچارا عکسی از انتشارات و ترجمه ای دیگر را قرار دادم.

این کتاب به 4 بخش تقسیم میشود که هر بخش نیز تعدادی فصل دارد که عنوان بخشهای آن عبارتند از:

  1. فنون اصلی سازگاری با مردم
  2. شش روش برای آنکه مردم را وادار کنید دوستتان بدارند
  3. چه کنید که دیگران مثل شما فکر کنند
  4. رهبر باشید: چگونه میتوان مردم را عوض کرد بدون آنکه احساس اهانت یا بیزاری کنند

 

اشتراک گذاری مطلب :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *