لوازم التحریریها، کتابفروشیها و مهدهای کودک و پیش دبستانی لطفا جهت مشاوره و خرید کتابهای کودک در تعداد بالا با تخفیف مناسب با شماره زیر تماس حاصل فرمائید

09358115907

کتاب موفقیت نامحدود در 20 روز اثر آنتونی رابینز

معرفی کتاب موفقیت نامحدود در 20 روز

شاید بی اغراق کتاب موفقیت نامحدود در 20 روز یکی از بهترین کتابهای آنتونی رابینز باشد. او در این کتاب میگوید: «افراد موفق اغلب شکست خورده ترین مردم دنیا هستند».

نام اصلی کتاب در واقع قدرت نامحدود ( Unlimited Power ) میباشد. که در ایران به موفقیت نامحدود در 20 روز ترجمه شده است . زیرا آنتونی رابینز طی 20 روز کاری در این کتاب برای شما برنامه ریزی نموده است که شما با عمل به آنها میتوانید به نتایج شگفت انگیزی دست پیدا کنید.

هر کار و هدفی سختیهای خودش را دارد. و شما تنها با خریدن کتاب موفق نخواهید شد. بلکه با عمل به آن و تداوم و تلاش به آنچه که مد نظرتان است خواهید رسید.

تحقیقات نشان داده که تنها 10 درصد از افرادی که کتابهای موفقیت را میخرند آنرا تا انتها میخوانند. در واقع بسیاری از افراد کتاب را قبل از به پایان رساندن، رها میکنند. این به طرز غیر قابل باوری آزار دهنده است که چرا افراد هزینه کتاب را پرداخت میکنند ، برای خرید آن وقت میگذارند و در حالیکه به نتیجه آن نیاز دارند آنرا نیمه کاره رها میکنند. و در شرایط بدتر حتی وقت میگذارند و آنرا کامل میخوانند ولی به آن عمل نمیکنند.

در صورتیکه شما هم جز همین افراد هستید یا بهتر است که خرید کتاب را کنار بگذارید. یا اگر کتاب را خریدید، حتما آنرا کامل خوانده، و به آن عمل کنید. به عقید بنده یک کتاب را اگر 10 بار بخوانید بهتر از آن است که 10 تا کتاب را یکبار .

افراد موفق تمام راهها را امتحان میکنند تا به نتیجه دلخواهشان برسند و برای آنها زندگی مانند یک پازل است که با هر شکست امتحان میکنند تا پازلها را به درستی کنار هم بچینند تا به نتیجه دلخواهشان برسند. آنتونی رابینز میگوید در بن بست گیر نکنید. اگر در روابط عاطفی، شغلی که دارید و خانواده به بن بست رسیده اید و فکر میکنید که شما را به هدف نمیرساند، توانایی تغییر آنرا داشته باشید.

اگر واقعا به دنبال موفقیت هستید و عزمتان را جزم کرده اید که یک کتاب مفید و منحصر به فرد بخوانید این کتاب تقریبا تمام نیازتان را برآورده خواهد کرد. آنتونی رابینز در این کتاب به تمام مواردی که شما را به موفقیت میرساند اشاره کرده است و باور دارد که اگر به درستی برنامه ریزی کنید و تمرینات را دقیق و کامل انجام دهید غیرممکن است که به نتیجه دلخواهتان نرسید.

 

فهرست مطالب کلی کتاب

عنوانهای 20 روز

روز اول : قدرت درونی

دوم : نیروهای کنترل کننده زندگی

سوم : حلقه‌هاى ارتباطى روز اول (قدرت درونى)

چهارم : NLP، کلید طلایى تغییر

پنجم : رسیدن به خواسته‌ هاى خود

ششم : تکنولوژى پیشرفت

هفتم : رازِ موفقیت

هشتم : باورهاى خود را تغییر دهید

نهم : تنظیم اهداف

دهم : یک فهرست کامل براى موفقیت

یازدهم : عادتها

دوازدهم : شرط موفقیت

سیزدهم : موفقیت مالى

چهاردهم : نحوه‌ى کنترل ثروت

پانزدهم : رها کردن ترس

شانزدهم : کارشکنى در کار خود

هفدهم : جسم سالم

هجدهم : روابط موفق

نوزدهم : رویارویى با مشکلات

بیستم : موفقیت جاودان

مشخصات کتاب موفقیت نامحدود در 20 روز

نام کتاب : موفقیت نامحدود در 20 رروز ( Unlimited Power )

نویسنده : آنتونی رابینز ( Anthony Robbins )

مترجم : فریبا جعفری نمینی

انتشارات : نسل نو اندیش

تعداد صفحات : 496 صفحه

موضوع : موفقیت و خودسازی

 

درباره آنتونی رابینز بیشتر بدانید : معرفی آنتونی رابینز نویسنده توانمند حوزه موفقیت

اشتراک گذاری مطلب :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *