لوازم التحریریها، کتابفروشیها و مهدهای کودک و پیش دبستانی لطفا جهت مشاوره و خرید کتابهای کودک در تعداد بالا با تخفیف مناسب با شماره زیر تماس حاصل فرمائید

09358115907

معرفی آنتونی رابینز نویسنده توانمند حوزه موفقیت

درباره آنتونی رابینز (Anthony Robbins)

آنتونی رابینز نویسنده، مربی، سخنران و بشردوست آمریکایی است. او به‌خاطر سمینارها، و کتاب‌های خودیاری از جمله کتاب‌های «موفقیت نامحدود در 20 روز» و «غول درون را بیدار کن» شهرت دارد.

آنتونی رابینز

 

او در 29 فوریه 1960، در هالیوود کالیفرنیا به دنیا آمد. تونی بزرگترین فرزند از 3 فرزند خانواده است که اصالت پدر و مادرش از کروواسی بود. والدین او زمانیکه تنها 7 سال سن داشت از هم جدا شدند .مادر او پس از ازدواج با جیم رابینز توانست در سن 12 سالگی تونی را بطور قانونی به پیش خود بیاورد. اما تونی در سن 17 سالگی از خانه خارج شد و دیگر برنگشت. برداشتی که او از زندگی خانوادگی اش دارد این است «پر از آشوب و سوءاستفاده»

او بعدها به عنوان یک سرایدار شروع به کار کرد و در دانشگاه شرکت نکرد. او وقتی از صاحبخانه که یک دوست خانوادگی بود پرسید که علت موفقیتش چه بوده، صاحبخانه به او گفت: زندگی تو زمانی شروع به تغییر کرد که به یکی از سمینارهای جیم ران رفته بودی.

 

زندگی شخصی آنتونی رابینز

تونی رابینز در سال 1984 از دوست دختر سابق خود به نام لیز آکوستا صاحب یک فرزند پسر به نام Jairek Robbins شد . او در همین سال پس از ملاقات با ربکا “بکی” جنکینز که از دو ازدواج قبلی خود صاحب 3 فرزند بود ازدواج کرد. اما در سال 1998 درخواست طلاق دادند و از هم جدا شدند.

در سال 2001 رابینز با بانی “سیج” رابینز ازدواج کرد و هم اکنون نیز در فلوریدا زندگی میکنند.

تونی به مدت 12 سال به گیاهخواری روی آورد اما سپس ماهی را به رژیم غذایی خود اضافه نمود.

کارهای بشر دوستانه آنتونی رابینز

آنتونی رابینز مقدار قابل توجهی از درآمد خود را وقف فقرا کرده است. او مدرسه‌ها، دانشگاه‌ها و بناهای بسیار زیادی را برای نیازمندان احداث نموده است.

تونی در کارهای خیر مشارکت زیادی دارد و بخشی از درآمد خود را صرف امور خیریه نموده است. او در سال 1991 بنیاد آنتونی رابینز را تاسیس کرد که به زندانیان، جوانان، بی خانمان ها، گرسنگان و سالمندان کمک میکند.

همچنین در سال 2014 او سود کتاب خود را به همراه یک کمک اضافی اهدا کرد تا برای نیازمندان غذا تهیه کند. او با یک شرکت آب به نام بهار سلامتی (Spring health) همکاری نموده تا آب شیرین را برای روستاهای کوچک در شرق هند فراهم کند.

آنتونی رابینز

کتابهای آنتونی رابینز

کتابهای زیادی از این نویسنده در ایران ترجمه و چاپ شده است که بیشتر توسط انتشارات نسل نواندیش صورت گرفته است. از جمله اولین کتابهای او میتوان به مجموعه کتابهای بسوی کامیابی 1 الی 3  ( نیروی بیکران، نیروی عظیم درون را فعال کنید،دیدار با سرنوشت )اشاره کرد که جزء اولین کتابها در زمینه موفقیت بود که در ایران نشر پیدا کرد.

دیگر کتابهای او عبارتند از : موفقیت نامحدود در 20 روز، هفت قدم تا رسیدن به آزادی مالی، زندگی در اوج، توان بی پایان، فقط غیر ممکن غیرممکن است، سرسختی در زمینه پول آفرینی، اهرمهای پولدار شدن، قدرت شگرف درون، زندگی سالم، تزلزل ناپذیر، یادداشتهای یک دوست، افکار بزرگ، گامهایی به سوی موفقیت، رمز کامیابی و شکوفایی، مهارت در بازی زندگی، به پاخیزید و زندگی با عشق را آغاز کنید، اهرمهای خوشبختی، نظام مدیریت زندگی و مجموعه کتابهای شاه کلید موفقیت

اشتراک گذاری مطلب :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *