لوازم التحریریها، کتابفروشیها و مهدهای کودک و پیش دبستانی لطفا جهت مشاوره و خرید کتابهای کودک در تعداد بالا با تخفیف مناسب با شماره زیر تماس حاصل فرمائید

09358115907

معرفی دارن هاردی نویسنده کتاب اثر مرکب

زندگینامه دارن هاردی (Darren Hardy)

نویسنده کتاب معروف و پرفروش اثر مرکب دارن هاردی است. که در تاریخ اول فوریه 1971 در کالیفرنیا به دنیا آمد. پدر و مادر او زمانیکه تنها 18 ماهه بود از هم جدا شدند. مادر او حضانت او را قبول نکرد و او با پدر خود زندگی کرد. پدری که قوانین و سختگیریهای خاص خود را داشت و حتی باعث رشد شخصی دارن شد. پدرش به او میگفت که اگر دیگران باهوشتر و با استعدادتر هستند مهم نیست، چون تو با تلاش بیشتر میتونی باز هم برنده باشی.

دارن هاردی نویسنده کتاب اثر مرکب

او با راهنمایی پدرش متوجه شد که با تلاش میتواند به هر چیزی که میخواهد دست پیدا کند. او در سن هجده سالگی اولین تجارتش را راه اندازی کرد و قبل از 19 سالگی به ثروتی 6 رقمی دست یافت. در سن 23 سالگی درآمد سالیانه یک میلیون دلار داشت و در سن 27 سالگی صاحب شرکتی به ارزش 50 میلیون دلار بود.

دارن هاردی در زندگی حرفه ای خود 3 شبکه تلویزیونی موفق را راه اندازی کرد و همچنین به مدت 8 سال از 2007 تا 2015 سردبیر مجله موفقیت بود که این مسیر باعث شد با تفکرات افراد موفق و ثروتمند زیادی از جمله استیو جابز، جف بزوس، ایلان ماسک، مارک زاکربرگ و … آشنا شده و با استفاده از استراتژیها و روش افراد موفق و ترکیب تجربیات خود راهنمای میلیونها انسان شود.

او دانسته ها و موفقیتهای خود را مدیون رهنمودهای پدرش و جیم ران ( نویسنده و سخنران موفقیت و توسعه فردی) میداند.

کتابهای دارن هاردی

این نویسنده بزرگ آثار متعددی را به چاپ رسانده که عبارتند از : اثر مرکب، ترن هوایی کارآفرینی، بهترین سال زندگی تو، مرد واقعی، 10 هفته تا موفقیت بی چون و چرا، دیوانگان ثروت ساز، مسیر میلیاردر شدن، 100 سال خردمندی، تصمیمات سرنوشت ساز امسال تکرار نخواهد شد، استثنا باشید و رهبری در قرن 21

مهمترین کتاب او اثر مرکب دارای عنوانهای زیر است :

  • اثر مرکب در عمل
  • انتخاب ها
  • عادت ها
  • تکانش
  • تاثیران
  • شتاب بخشی
  • نتیجه گیری و 8 ضمیمه کاربردی

 

اشتراک گذاری مطلب :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *