لوازم التحریریها، کتابفروشیها و مهدهای کودک و پیش دبستانی لطفا جهت مشاوره و خرید کتابهای کودک در تعداد بالا با تخفیف مناسب با شماره زیر تماس حاصل فرمائید

09358115907

کتاب آیین زندگی اثر دیل کارنگی

کتاب آیین زندگی یکی دیگر از کتابهای جذاب و آموزنده در زمینه موفقیت و رشد شخصی می باشد که به زبان ساده و شیوای دیل کارنگی نگاشته شده است.

آثار دیل کارنگی

دیل کارنگی (dale carnegie) صاحب سه اثر معروف و پرفروش آیین زندگی، آیین دوست یابی و آیین سخنوری است که هر سه کتاب در ایران ترجمه شده اند. تمام این کتابها پیشنهاد میشود که خوانده شده و از آنها بهره مند شوید .

شاید برخی تصور کنند که کتاب آیین دوست یابی راه و رسم دوست پیدا کردن را آموزش میدهد . در صورتیکه اینطور نیست و این کتاب در چندین فصل طریقه تعامل با اشخاص را یاد میدهد که منحر به محبوب بودن شما میشود . از این کتاب حتی میتوانید در روابط زناشویی خود بسیار بهره ببرید.

موارد مهم کتاب آیین زندگی :کتاب آیین زندگی

این کتاب با فروش میلیونها نسخه و ترجمه به اغلب زبانها یکی از پرفروشترین کتابهای جهان می باشد . در ایران زیبایمان نیز افراد بسیاری به ترجمه این کتاب زیبا پرداختند و شاید در برخی انتشاراتها به چاپهای بالای 100 نیز رسیده اند.

خوب بخاطر دارم که یکی از بهترین ترجمه هایی که خواندم ترجمه دو خانم بود که یکی از آنها فکر می کنم نام فامیل او جعفری بود . اما دیگر اون کتاب را پیدا نکردم و مابقی ترجمه ها نیز در حد اون ترجمه نبودند. در کل این کتاب ارزش چند بار خواندن را دارد.

دیل کارنگی در این کتاب به سادگی به شما یاد می دهد که غصه فردا را هرگز نخورده و در زمانی که در آن به سر می برید لذت برده و استفاده نمائید چون شاید اصلا فردایی وجود نداشته باشد .

نام اصلی کتاب به زبان انگلیسی How to Stop Worrying and Start Living که معنی تحت اللفظی آن می شود چگونه تشویش را متوقف و زندگی را شروع کنیم یا (غلبه بر نگرانی و شروع زندگی)

توصیه مهم در مورد خرید این کتاب :

اگر قصد خرید کتاب آیین زندگی را دارید حتما ابتدا چند خط از چند صفحه کتاب را بخوانید تا اگر ترجمه آن برایتان جذاب نبود پولتان را هدر نداده باشید . چون ترجمه زیبا و روان باعث جذابیت دوچندان کتاب می شود.

اشتراک گذاری مطلب :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *